ZABEZPIECZ SIEBIE I BLISKICH

Ubezpieczenie zdrowia

Zdrowie to jedna z najważniejszych wartości w życiu człowieka. Jego utrata często uniemożliwia realizację dotychczasowych planów i ambicji. Dlatego wiele osób zamiast prostego ubezpieczenia na życie wybiera rozszerzoną polisę. Ubezpieczenie życia i zdrowia gwarantuje najwyższą jakość opieki medycznej w razie ciężkiego, niespodziewanego zachorowania. Dzięki niemu koszty leczenia nie wyzerują oszczędności, których celem jest np. na zabezpieczenie przyszłości dzieci.

PORÓWNAJ OFERTY na ubezpieczenie zdrowia i życia

W kilka minut zorientujesz się, która polisa na życie obecnie oferowana na rynku jest najlepsza!

4 kroki, by kupić dobre ubezpieczenie na życie i zdrowie
1. Wypełnij formularz

Wypełnij formularz, a sprawdzimy dla Ciebie możliwość uzyskania polisy.

2. Porównamy ofertę

Nasz ekspert weryfikuje, który ubezpieczyciel ma najlepszą ofertę na rynku.

3. Wynegocjujemy zniżki

Nasz agent negocjuje w Twoim imieniu dodatkowe zniżki.

4. Wystawimy polisę

Na wskazany adres e-mail w umowie, wyślemy polisę.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I PORÓWNAJ OFERTY

Chcę ubezpieczyć:
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Chcę się ubezpieczyć na wypadek:
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Miesięczne wydatki
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Chcę się ubezpieczyć na kwotę do:
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Sytuacja mieszkaniowa:
posiadam własne mieszkanie / mieszkam u rodziców ...
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Czy posiadasz dzieci?
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Wykonywany zawód:
np. lekarz
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Wybierz okres ubezpieczenia
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Imię i nazwisko:
Jan Kowalski
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Telefon kontaktowy:
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Kod pocztowy:
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Adres e-mail:
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!

Współpracujemy z wiodącymi Ubezpieczycielami

Dlaczego warto nam zaufać

SPRAWDŹ, CO ZYSKASZ Z NASZYMI EKSPERTAMI

Nawet kilkadziesiąt ofert w jednym miejscu

Jesteśmy niezależnymi specjalistami. Współpracujemy z wieloma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Średnio o 40% tańsze polisy

Nasi eksperci w imieniu naszych Klientów negocjują z ubezpieczycielami dodatkowe zniżki.

Wsparcie i pomoc

Podczas zawierania ubezpieczenia, jak i w trakcie jego trwania, oferujemy niezobowiązująca pomoc.

ubezpieczenie

Zadaj nam pytanie

Nie wiesz, jakie ubezpieczenie na życie wybrać? Skontaktuj się z naszym specjalistą, pomożemy na każdym etapie współpracy. 

Imię i nazwisko:
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Adres e-mail:
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Numer telefonu:
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Wpisz pytanie
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Zadzwoń do nas
+48 721 676 315

pon.-pt. 9:00 – 19:00

+48 534 460 198

pon.-pt. 9:00 – 19:00

Ubezpieczenie zdrowia – jak wybrać?

Odpowiednie ubezpieczenie na życie pozwala zmniejszyć poziom stresu w życiu codziennym. Wiedząc, że chroni Cię polisa o szerokim zakresie, możesz ze spokojem myśleć o sytuacji finansowej Twoich bliskich. Aby zagwarantować im najlepsze zabezpieczenie, postaw na kompleksową ochronę życia i zdrowia. Dopasuj ją do swoich potrzeb – indywidualnego poziomu ryzyka w związku z Twoim stylem życia oraz do możliwości finansowych.

Jak rozpoznać dobrą ofertę ubezpieczenia na życie i zdrowie? Upewnij się, jakie rodzaje pomocy przysługują ubezpieczonemu w razie zachorowania, a jakie wsparcie otrzyma rodzina po jego śmierci. Kompleksowe ubezpieczenie zdrowia powinno zapewniać:

 • specjalistyczną opiekę medyczną w przypadku poważnego zachorowania (pokrycie kosztów leczenia prywatnego i zakupu sprzętu medycznego)
 • świadczenie podczas hospitalizacji
 • wsparcie podczas rehabilitacji
 • ochronę finansową w przypadku niezdolności do pracy z powodu choroby
 • opłacanie składek przez towarzystwo ubezpieczeniowe, jeśli utracisz źródło dochodów.

   

Warte uwagi są także klauzule chroniące na wypadek urodzenia dziecka czy konieczności leczenia za granicą. Ubezpieczenie kosztów leczenia przyda się, jeśli często podróżujesz w celach służbowych lub prywatnych.

Ile kosztuje ubezpieczenie na życie i zdrowie?

Ubezpieczenie na życie wymaga płacenia comiesięcznych składek. Ich wysokość zależy od tego, jaki pakiet ochrony wybierzesz. Zwykłe ubezpieczenie na życie, które zapewnia odszkodowanie tylko w przypadku śmierci, kosztuje kilkanaście złotych miesięcznie. Podobny koszt poniesiesz, ubezpieczając pojedyncze ryzyko innego rodzaju. Składka wzrośnie, jeśli rozszerzysz polisę o prywatną opiekę medyczną lub NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków). Sprawa komplikuje się dodatkowo, jeśli chodzi o ubezpieczenie ochronno-oszczędnościowe.

Trudno jednoznacznie określić koszt ubezpieczenia życia i zdrowia. Standardowa polisa na życie z kilkoma wartościowymi rozszerzeniami będzie kosztować 50-100 zł miesięcznie. Cena zależy od wieku i stanu zdrowia ubezpieczonego, a także od oczekiwanej sumy ubezpieczenia. Jeśli nie jesteś pewien, jaką polisę wybrać w ramach swojego budżetu, skontaktuj się z nami. Porównamy najkorzystniejsze warianty i przedstawimy Ci najlepszą ofertę ubezpieczenia życia i zdrowia.

Jak obniżyć koszt ubezpieczenia na zdrowie?

Jak zaoszczędzić na ubezpieczeniu? Możesz dołączyć do otwartej grupy ubezpieczeniowej, w której składka jest niezmienna i niezależna od wieku. Zakres ochrony jest stosunkowo szeroki. Często obejmuje następujące zdarzenia: śmierć ubezpieczonego lub osoby bliskiej, nagłe zachorowanie, urodzenie dziecka i rehabilitację. Polisa może być rozszerzona o Assistance medyczny. Otwarte grupy oferują kilka wariantów cenowych, które różni suma ubezpieczenia.

Ubezpieczenie nowotworowe – jak wybrać?

Popularnym rozszerzeniem polisy na życie jest ochrona na wypadek zachorowania na raka. Jest to tzw. onkopolisa, która zapewnia kompleksowe wsparcie po wykryciu nowotworu złośliwego lub in situ. Najważniejsze korzyści takiego ubezpieczenia to:

 • dostęp do specjalistycznych poradni z krótkim czasem oczekiwania
 • możliwość weryfikacji diagnozy przez innego lekarza
 • usługi assistance (np. pomoc psychologiczna, wizyta pielęgniarki)
 • dostęp do placówek medycznych za granicą.

Aby ubezpieczenie nowotworowe było wartościowe, musi mieć odpowiednią sumę. Zazwyczaj mieści się ona w granicach 50-150 tys. zł. Zanim zdecydujesz się na taką polisę, dokładnie przeczytaj warunki umowy. Może się okazać, że ubezpieczalnia zastrzega sobie wykluczenie odpowiedzialności w licznych sytuacjach. Ubezpieczenie raka zwykle nie działa w przypadku diagnozy nowotworu wtórnego i nawrotu choroby po wyleczeniu.

Każde towarzystwo ubezpieczeniowe oferuje różne warianty kwotowe. Im wyższa suma ubezpieczenia, tym wyższa będzie też składka. Koszt ubezpieczenia zależy oczywiście od wieku. Osoby przed 40. rokiem życia mogą liczyć na wielokrotnie niższe składki niż osoby starsze. Z wiekiem ryzyko zachorowania na nowotwór znacznie wzrasta. Nie bez znaczenia jest też historia choroby w rodzinie. Podwyższone prawdopodobieństwo diagnozy zawsze wiąże się z wyższym kosztem ubezpieczenia.

Najtańsze ubezpieczenie życia i zdrowia – oblicz składkę

Zanim zaczniesz porównywać oferty pod kątem składek ubezpieczeniowych, zdefiniuj swoje wyobrażenie na temat idealnej polisy. Cena nie jest najważniejsza – jeśli zachorujesz, dużo większe znaczenie będzie miał zakres usług i świadczeń. Nie należy oszczędzać na ubezpieczeniu kosztem skutecznej ochrony.

Zadbaj najpierw o to, by oferta zaspokajała potrzeby Twoje i Twoich bliskich. Jakie wsparcie powinni otrzymać, jeśli doznasz uszczerbku na zdrowiu lub zginiesz w wypadku? W jakich chorobach pragniesz otrzymać opiekę medyczną na najwyższym poziomie? Gdy odpowiesz sobie na te pytania, przejdź do obliczenia składki ubezpieczenia.

Orientacyjny koszt polisy możesz obliczyć, korzystając z kalkulatora ubezpieczeń na życie. Innym sposobem jest porównanie składek otwartych ubezpieczeń grupowych. To alternatywa dla grupowej polisy pracowniczej. Przeanalizuj sumy ubezpieczeń – czy wskazana kwota wystarczy na pokrycie kosztów leczenia chorób, których obawiasz się najbardziej?

Ranking ubezpieczeń na życie

Wielu klientów firm ubezpieczeniowych podejmuje decyzję na podstawie rankingów. To dobre rozwiązanie w przypadku ubezpieczeń, których zakres nie jest zbyt elastyczny – np. ubezpieczenia OC samochodu czy ubezpieczenia murów budynku. Jednak życie i zdrowie jest ważniejsze od majątku. Kierowanie się wyłącznie rankingiem ofert może doprowadzić do tego, że zapomnisz o kluczowym aspekcie ubezpieczenia życia i zdrowia.

Najważniejsze jest indywidualne dopasowanie polisy do Twojej sytuacji życiowej. Biorąc pod uwagę czynniki, które wyróżniają Cię na tle społeczeństwa, mogłoby się okazać, że Twój ranking ubezpieczeń na życie wygląda zupełnie inaczej. 

Porównaj oferty na ubezpieczenie zdrowia

Skorzystaj z profesjonalnej porady doświadczonego brokera – skontaktuj się z nami! Poprosimy Cię o niezbędne informacje, na podstawie których przygotujemy zestawienie najlepszych ofert ubezpieczeniowych. Nasi eksperci wnikliwie przeanalizują warunki umów, aby przedstawić Ci najbezpieczniejsze rozwiązania w atrakcyjnych cenach.

93% polis ubezpieczeniowych na życie i zdrowie zamieniamy na tańsze!

Nawet 89 ofert ubezpieczeniowych na życie i zdrowie w jednym miejscu
Średnio kilkaset złotych oszczędności
doradcy z wyróżnieniami i nagrodami
bezpłatna pomoc i porada agentów